"TSHUVA RESEARCH" מתמחה במניעת הונאות,פחת, גניבות וגרימת נזקים. אנו פועלים מול חברות גופים ציבוריים ועסקים.

החברה פועלת תחת ניהולו של תשובה ניסים - מהנדס תעשייה וניהול המתמחה מזה עשרות שנים במניעת פחת בחברות.

במסגרת פעילות זו פותחו אמצעים ושיטות עבודה יחודיים התואמים את מדיניות הלקוח ומנהליו תוך שיתוף פעולה ועל מנת לייצר מניעה, הרתעה ובקרה.

פעילות זו נעשית בשיטות עבודה רכות ולא דורסניות.

 

אנו מייצרים מידע שוטף ורגיש מרצפת היצור, שמדווח להנהלת החברה, בזמן אמת, באופן שמאפשר להנהלת הארגון לקבל החלטות מבוססות נתונים ולשפר את איכות הארגון.

 

שיטה ייחודית זאת מאפשרת להנהלת החברה להבין ולדעת את הדברים העלולים להשפיע על פעילות החברה.

השיטה כוללת בין היתר, מידע שוטף על פעילות המנוגדת לנהלים והנחיות החברה, גניבות והונאות, הכרת הלכי הרוח בקרב העובדים מכלל הרמות בחברה, זיהוי פערים שעלולים להשפיע על רווחי החברה וכיוצ"ב.

 

העבודה שלנו הינה בהתאם לחוק ובדיסקרטיות מלאה.

 

TSHUVA RESEARCH מספקת שירותים נוספים הכוללים: מודיעין עסקי , מידע כלכלי ודיו דליג'נט, שרותי ייעוץ ביטחוני ועוד.

הונאות ומעילות המתבצעות על ידי עובדי החברה,נותני שרותים לחברה וכו', מתאפיינות בפעילות מתוחכמת של עובדים ופעילויות פחות מתוחכמות במטרה 'להשלים הכנסה מהירה' פעולות אלו עלולות להמשך לאורך זמן. העובדים המבצעים את העבירה, מכירים היטב את המערכות העלולות להתריע כגון מערכות מחשוב שונות, מסמכים וניירת, תהליכי הפיקוח והבקרה, שיטת ההתנהלות הלוגיסטית ואת נקודות הניתן 'לפרוץ' דרכם ולקבל נתונים או לשבשם.

 

עם חשיפת אירוע (מעילה, הונאה, פריצה וכיו"ב) נפתח בד"כ הליך בארגון/חברה הגורם באופן מידי נזק ברמת החברה או ברמה האישית המשפיעה על התנהלות היום יומית ואף לפגוע בתהליכי ייצור של העסק.

 

הפעילות לאיתור הגורמים המעורבים, איסוף הראיות וחקירות, הגשת תביעות משפטיות, פיטורי עובדים, הפקת הלקחים, שינוי הנהלים וכו' , גורמים לאי יציבות של העסק וההשפעה הינה מידית ועלולה להיות מושפעת גם בטווח הארוך.

 

הידע והניסיון המעשי שצברנו בשמירה על רווחיות החברה מתבצע ע"י עבודה שוטפת קבועה למניעת נזקים ופחת ויצירת מניעה ובקרה.

 

בין הפעולות שאנו עושים: שיחות עם עובדים וספקים ותשאול שלהם, ביצוע סקרי סיכונים, כתיבת והתאמת תכניות אבטחה ביצוע ביקורת ובקרה על המערכים השונים בחברה, הדרכת צוותי אבטחה, עבודה שוטפת מול מנהלים בחברה ואספקת מידע שוטף בהתאם לצורכי החברה.

 

פעולות מגוונות אלו מאפשרות לצמצם באופן משמעותי את האובדן, הפחת והגניבות בחברה ויצירת אווירה של מסגרת ושמירה על נהלים בחברה.

 

במהלך השנים האחרונות צברנו ניסיון רב בחקירות מורכבות במרכזי לוגיסטיקה, שינוע, חברות הי טק, גז ונפט ועוד וכתוצאה מפעילות זו נחשפו אירועים רבים. מגוון הלקוחות בהם פעלנו וביצענו חקירות מורכבות כוללות חברות המובילות בארץ ובחו"ל בתחום התרופות, מחשבים, בניין ודיור, ביטוח, מזון, גז, אירוח ועוד.

 

הניסיון הרב שרכשנו במגזר המוסדי ובמגזר הפרטי העסקי, מאפשר לנו להתאים תוכנית פרטנית ממוקדת הכוללת פתרונות ייחודיים בהיבטי אבטחה פיזית ולוגיסטית, מיצוי מיטבי לאמצעים וכח האדם, מניעת הונאות וגניבות על ידי ספקים ועובדים ותוך השמת דגש על בניית תהליכים המתבססים על מניעה והרתעה מלכתחילה.

 

אנו נותנים דגש לביצוע פעילות מניעה קבועה שתאפשר למנהלים לדעת מבעוד מועד על חריגות ולתת מענה לאירוע מוקדם ככל הניתן ובמינימום נזק לחברה.

 

מי הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכב ממומחים בוגרי מערך המודיעין ושירות הביטחון הממלכתי בעלי ניסיון רב הבא לידי ביטוי בפעילות בשטח.

ניסיון הרב שצברנו מאפשר לספק ללקוחות תוצרים באופן המקצועי והמהיר ביותר וכל זאת ברגישות ובדיסקרטיות מלאה.

מניעת הונאות, גניבות, אובדן ופחת

לייעוץ: 053-942-8001